Змова на красу "якби я була красивою"

Здрастуйте, шановні читачі журналу proffuriya.ru! C, яким піднесенням ми чекаємо весну! Прийде весна зігріє, обдарує новизною, та й силоньок нам прібавіт.После довгої зими прокидається природа. І ми завжди чекаємо прихід весни з надією. Навіть, якщо в житті все добре, все одно в душі жевріти надія, що буде ще краще.
Змова на красу
Але, чому - те, замість довгоочікуваної радості, хандра яка - то. Так, і відчуваєш себе втомленою, руїною. А в дзеркало на себе подивишся ...
Тільки одна думка приходить в голову: # 171;Ось, якби була я красивою ...# 187;
Рідко жінки, після довгої зими, при яскравому сонечку задоволені своєю красою. # 171; Ось, якби сталося диво, і я стала красунею # 187 ;! Про це мріє половина жінок. Якщо озирнутися назад, в історію, то ми побачимо, що наші бабусі про свою красу саме навесні особливо дбали.

Змова: # 171; Якби я була красивою # 187;

Вони йшли в лазню, і там омивалися настояної на травах водою. А над водою і намовляли ще. Ось такі слова говорили: # 171; Встану я, раба Божа (ім'я), благословясь. Піду, перехрестившись, з дверей дверима, з воріт воротами. Вийду я на широку вулицю, на східну сторону, де червоно сонечко, де земна Зорюшка. Червоним сонечком вмиюся, земний зорею Обітріть: настільки я буду ошатна, як земна Зорюшка, настільки я буду хороша, як червоне сонечко. Нехай на рабу Божу (ім'я), щоб всі дивилися й дивилися, і зазіхали: князі та бояри, все народ, простолюд. Будьте мої слова, міцні і ліплення, як підземні ключі # 187 ;.

{adsense}

Цією заговореної водою милися, а коли воду виливали, примовляли: # 171; Лепота на обличчя, а бруд під ганок # 187 ;. І, як і дивно допомагало! Яка тут таємниця, який секрет? Може бути, насправді Бог допомагав? А може бути це потужний психологічний настрій? Може бути й так.
Головне, вірити щиро, що так воно і буде. І, повірте, дива трапляються. Просто, треба в це щиро вірити! Але не тільки за допомогою чарівних змов ви можете стати для улюбленого найкрасивішою і бажаною. Головне, щоб і душа була красивою, а ви доброю, чуйною, все розуміє. Тоді й будете коханою і бажаною.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!