Жінці стільки років на скільки вона виглядає

Скільки вам років? Часто чуєте таке питання? Жінці стільки років на скільки вона виглядає. Можна в 18 виглядати як 30-річна, а можна і в 55 років виглядати на 35!Жінці стільки років наскільки вона виглядає
Чому це залежить? Від спадковості або від уміння користуватися косметикою? Думаю, не відкрию Америки, коли скажу: «Від ВАС! # 187; Так-так! Саме від вас самих.
У зрілому віці людина. Як би пожинає плоди колишнього до себе ставлення, до свого здоров'я. Не можна зупинити неминучість біологічних законів. Молодість не повернути! Але, як ми вже говорили, людина на років почувається, стільки йому і років.
Але навіть, якщо жінка відчуває себе не по роках молодо і життєрадісно, у неї все одно повинно залишатися відчуття міри. Як казала відома актриса Інгрід Бергман:

# 171; Почувайтеся двадцятилітніми? Чудово! Але живіть, одягайтеся і ведіть себе, як личить п'ятдесятилітнім жінкам # 187 ;.

{adsense}

Але це зовсім не означає, що ви повинні впасти в іншу крайність ... «Життя закінчується, молодість позаду ...
І стежити ніби як за собою не обов'язково ... Кому це треба? «Вам, дорогі мої, вам, особисто вам! Життя триває! І вона сповнена радощів і несподіванок. Як приято, йти з онуком чи онукою і чути, як їм кажуть: # 171; Яка у тебе красива мама! # 187; А внук з гордістю скаже: # 171; Це не мама. Це БАБУСЯ # 187;
Чим старше жінка, тим більше уваги вона повинна приділяти своїй красі. Молодість, вона і так красива! З роками ж доводиться докладати зусиль для збереження жіночності та привабливості. Жінка, яка з юності товаришувала з гімнастикою, не займалася переїданням, у неї струнка фігура, а зморшки ... Нічого краще не розгладить ваші зморшки, ніж щире посмішка і щасливі очі!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!